07 Mart 2012, Çarşamba

Süper Baba'ya postal ayarı iddiasına sosyal medya yorumu

"Süper Baba", "Bizim Aile" ve "Yazlıkçılar" gibi bir dönemin en çok izlenen televizyon dizilerinin psikolojik etki yaratmak amacıyla kullanıldığı iddiasına sosyal medya yorumları:

Ergenokon davasında savcılık tarafından mahkemeye gönderilen ek delil  dosyalarında 28 Şubat döneminde askerler tarafından "Süper Baba", "Bizim Aile" ve "Yazlıkçılar" gibi bir dönemin en çok televizyon dizilerini "psikolojik harekât" amacıyla kullanmak istediği iddia edildiği ortaya çıktı.

En çok izlenen televizyon dizilerinden biri olan Süper Baba'nın Ergenekon davası ile ilişkilendirilmesine twitter yorumları:

volkan karakasoglu

Süper baba dizisinde ergenekon kırıntıları bulan arkadaş, ben de senin için how i met your mother'dan bir şeyler çıkardım.

tolgA balaban

süper baba 28 şubat'çıların ürünüymüş... peki de siz kimin ürünüsünüz çözemedik gitti...

Çiğdem İzmirli

Vay anasını be! Süper Baba 28 Şubatçıların işiymiş:) İpek, Fiko'yu bırakıp ABD'ye giderken İsrail yardım etmiştir, kesin onların işi:),

@Besiktas_Asigi

Süper baba dizisinde ergenekon kırıntıları bulan mantık, sizin içinize arka sokaklar kaçmış.

Dinar Kahveci

Süper baba 28 Şubat'çıların işi miymiş? E tabi Emanuelle serisi de halkı dinden soğutmak ve fuhuşa teşvik etmek için yayınlanmıştı zaten.

sema

-Bana bir masal anlat baba-Dinle bak biz misal ergenekoncuymuşuz -o ne? -Şİmdi bi anlamı yok ama ilerde TT olcaz bu sayede "Süper Baba"

Gökhan Vots

HT'ye göre Süper Baba 28 Şubatçıların işiymiş. O halde Muhteşem Yüzyıl da Tayyipçilerin işi. Hepimiz başbakanın haremi gibiyiz maşallah...

hakan demir

28 Şubat tabi ki Süper Baba'nın işiydi. 12 Eylül'ü de Dallas'tan hain Ceyar tezgahladı. Özal'ı öldüren Charlie Chaplin'i de unutmadık.

cihan tutkun

Süper Baba siyasi propaganda yapılan bir diziyse bende çim biçen bir çamaşır makinasıyım...

Nuri Yıldız

"Süper Baba" 28 şubat ürünü psikolojik harekat silahıysa..."Arka Sokaklar", "Akasya Durağı" ve "Sihirli Annem" bizzat nükleer bombadır!

Oytun Işlar

Süper Baba 28 şubat ürünüyse izdivaç programları da her aileye 3 çocuk felsefesinin ürünü sanırsam :)

eksihabermas

Süper Baba dizisi 28 Şubat soruşturmasına dahil edilmiş. O dizide tek metafizik öğe arka bahçedeki Ethem Dede yatırıydı.